Menu Close

Dovanojame meilę ir rūpestį

Rugsėjis. Po truputį palieka mus paukščiai, šilti orai, vis rečiau palepina saulė savo šiltais spinduliais, nebetoks retas svečias-lietus. Nostalgiška?! Truputį liūdna?! Bet tik ne vaikams. Rugsėjo 1-ąją į  Palangos l/d “Nykštukas” rinkosi vaikai, išpuošti, su gėlėmis, didesnėmis už juos pačius, kas žengė drąsiai-jie jau čia šeimininkai, kas bandė slėptis mamos glėbyje ar už tvirto tėčio peties. Nebuvo galima nepastebėti, kiek daug širdies ir pastangų bei laiko įdėjo visa įstaigos bendruomenė, kad tik būtų sukurta šventė, kad vaikai džiaugtųsi sugrįžę į savo darželį, kad tėveliai numalšintų savyje nerimą, kuris aplanko kiekvienus naujus mokslo metus, ir nesvarbu kokio amžiaus vaikai, visuomet truputį neramu dėl jų. Ir tai buvo pastebėta ir įvertinta.

Po šventės tėveliai dėkojo Direktorei ir darbuotojams už rūpestį, už sukurtą šventinę nuotaiką, grožėjosi atsinaujinusia darželio aplinka, dekoracijomis. Ievutės, iš „Jūrinukų“ grupės, mamytė padovanojo balionų arką, prie kurios mielai fotografavosi ne tik tėveliai su vaikais, bet ir darbuotojai.

Tą rytą vaikučių pusrytėliai buvo pateikti neįprastai: kukurūzų košytė- saulutės forma, o sumuštinukai-laiveliai.

Nenupasakojamą nuotaiką sukūrė Klaipėdos dramos teatro aktoriai, klounų teatro studijos „Dulidu“ įkūrėjai,  Liudas Vyšniauskas su žmona Kamile. Jie puikiai pademonstravo ir įrodė, kad judesiais, jausmų išraiška ir širdimi galima pasakyti daug daugiau ir nemažiau nuoširdžiai nei žodžiais, kurie šventėse neretai nuskamba tuščiai ir nepasiekia žmonių širdžių, o ką jau bekalbėti apie vaikų širdeles. Vaikai- kaip tas lakmuso popierėlis, atskleidžiantis tiesą.

Šventės baigiasi, ateina kasdienybė. Ji padeda atgauti jėgas, pailsėti nuo šurmulio, pasimėgauti švenčių išgyvenimais ir, galbūt, pateikia naujų idėjų ir sumanymų ateičiai. O tuo metu ….vėl imame gyventi artėjančių švenčių laukimu. Gyvenimas tuo ir gražus, kad jis neleidžia mums įstrigti ir verčia judėti pirmyn. 

Kiekviena ypatinga gyvenimo akimirka yra čia ir dabar. Nepaleiskime jos nepastebėdami ir džiaukimės gyvenimu, jis – nuostabus!

Palangos lopšelio-darželio “Nykštukas”

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Irma Matulė

Skip to content