Menu Close

„FUTBOLIUKO“ KELIONĖ TĘSIASI !!!

Prasidėjus naujiems mokslo metams Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) organizuojamas projektas „Futboliukas“ jau antrus metus pasiruošęs savo kelionei.

Pirmadienio rytą į sporto salę vėl sugūžėjo mažieji nykštukiečiai atidaryti naują „Futboliuko“ žaidynių sezoną, kurių gretose yra dvi priešmokyklinio („Sportukai“ ir „Girinukai“) ir dvi vyresniojo („Čiauškučiai“ ir „Smalsiukai“) amžiaus vaikų grupių ugdytiniai ir jų mokytojos. Vieni vaikai palieka mūsų gretas išeidami į mokyklą, kiti užaugę jas papildo, tęsdami jų pramintą kelią.

Darželio ugdytiniams buvo gauta didžiulė siunta su dovanomis, kurią mums atsiuntė LIETUVOS MASINIO FUTBOLO ASOCIACIJA. Tai užduočių knygelės, sportinis inventorius: futbolo kamuoliai, sportiniai marškinėliai ir kita. Mokytojoms buvo įteiktos užrašinės, rašikliai, puikios kuprinės. Likusios dovanos bus atiduotos pasibaigus „Futboliuko“ sezonui.  Atidarymo metu, savo sugebėjimus galėjo pademonstruoti futbolo treniruotes lankantys berniukai Aironas, Dominykas ir Jokūbas.

Mokslo metų eigoje mažieji  „Futboliuko“ dalyviai kas mėnesį analizuos įvairias užduotis, kurias turės atlikti. Smagias interaktyvias „Futboliuko“ tematika užduotėles  galės atlikti ne tik įstaigoje, bet  ir namuose!

 „Futboliukas“ turi sukelti tik pačias šilčiausias emocijas. Jei nepavyks ko įgyvendinti – nieko tokio, laiko užteks viskam.

Mūsų vykdomas veiklas galima matyti puslapyje  www.asfutboliukas.lt 

 

Linkime jums kuo geriausių emocijų žaidimo metu.

Mokytoja – metodininkė Violeta Petravičienė

 

Skip to content