Menu Close

Jaunųjų  Šaulių viešnagė ,,Nykštuke“

Lietuvos  Šaulių sąjungos  rinktinės,  Palangos Jūros šaulių šeštos kuopos jaunieji šauliai, vadovaujami būrio vado Mariaus Gruzdžio apsilankė lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas“ ir susitiko su šauniaisiais palangiškiais, galbūt būsimaisiais šauliais -savanoriais.

Jaunieji šauliai sukvietė visus iškilmingai rikiuotei. Prisistatę pamokė vaikučius kaip reikia atlikti  mankštą, susiskirstyti į komandas. Po komandos ,,Išsiskaičiuoti 1-5!“- kilo sujudimas. Juk reikėjo greitai surasti savo vadą ir išsirikiuoti. Šaunieji vadai paruošė vaikams įvairių užduočių, kurias atlikti buvo ne taip paprasta. Reikėjo ir gudrumo, ir susikaupimo, ir susiklausymo su draugu ir fizinės ištvermės.

Po žaidimų, visų laukė viktorina. Tie, kas atidžiai klausėsi šaulių, galėjo greitai atsakyti į pateiktus klausimus: nuo kelių metų galima tapti šauliu, kiek Šaulių sąjungai metų ir kt.

Gerai praleidus laiką, galima ir atsipūsti-visi buvo sukviesti ragauti kareiviškos košės.

Išsiskirdami, dėkojome šauniesiems šauliams už puikiai suorganizuotą ir praleistą laiką kartu ir už dovanas! Vaikai buvo sužavėti bendravimu, nuoširdumu, dėmesiu! Paklausus, ar norėtų  užaugę tapti šauliais, visi vieningai šaukė- TAIP!

Tikimės, kad šios mažos patriotizmo sėklytės išaugs į nuostabius Tėvynės meilės žiedus!

Birutė Šiaulienė

Palangos  lopšelis-darželis,,Nykštukas“

prešmokyklinio ugdymo .pedagogė

Skip to content