Menu Close

Lietui lyjant……

Ruduo– nuostabus metų laikas! Ruduo – gėrybių gausa! Ruduo – tai spalvoti skėčiai, lietus, šnarantys auksaspalviai lapai ir…… botukai!

Darželyje, pradedant spalio 5-ąja, prasidėjo rudeniškai šventiška savaitė. Ryte ateinančius vaikučius ir tėvelius su geriausiais palinkėjimais pasitiko spalvingų rudens lapų burtai, o grupėse laukė staigmenos. Nuo pat pirmadienio vyko kūrybinė veikla: rudeninėmis dekoracijomis puošiamos aikštelės, darželio patalpos, grupės. Palangos viešojoje bibliotekoje, vaikų skyriuje, eksponuojama vaikų darbų paroda „Rudens kraitė. Linksmieji botukai“.

Kaip smagu šokti lietuje! Ryškiaspalviai skėčiai, išmarginti žaismingais paveikslėliais, spalvingi botukai – nepamainomi draugai ir rudens šokio partneriai.

Šventinė savaitė buvo palydėta rudens paradu. Visi pasipuošę apsiaustais, guminiais botukais ir skėčiais, su daina ir šokiu sveikino rudenėlį, kuris dovanoja ne tik neįtikėtinos gausos spalvų paletę, bet ir gausiai apipila rudeninėmis gėrybėmis.

Nuoširdžiai dėkojame šventinės savaitės organizatorėms mokytojoms Ramintai Grišonienei ir Ritai Rimkutei Stankevičienei bei grupių mokytojoms už nuostabią šventę.

Irma Matulė,

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Skip to content