Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ priešmokyklinė grupė „Sportukai“ su mokytoja Aelita sugalvojo akciją – ,, Mes – už švarų pajūrį“. Vaikai keliavo į pušyną ir prie jūros, kur rinko šiukšles, mokėsi saugoti gamtą ir prisidėjo prie švaresnės aplinkos kūrimo.
,, Mes – už švarų pajūrį“


