Menu Close

Obelėlės turtai

                                                                                                    OBELĖLĖS    TURTAI

Visą   savaitę, kuri prasidėjo šiltomis rudeniškomis nuotaikomis, šurmuliavo vaikų l/d ,,Nykštukas‘‘. Taigi, laukta rudenėlio šventė – „Obelėlės turtai‘‘.

Tėveliai su vaikais kibo į darbą: rinko, kaupė rudens gėrybes: kankorėžius, kaštonus, lapus, daržoves… Gamtoje stebėta ir surinkta medžiaga skatino vaikų kūrybiškumą, teikė naudos vaizduotei. Iš surinktų gėrybių gamino kūrybinius darbelius ir surengė darželio kieme eksponatų parodėlę. Ši veikla  vaikus įtraukė ir paliko pačius tikriausius ir geriausius potyrius. Darbeliais galėjo žavėtis kiekvienas.

Mokytojos grupėse organizavo užsiėmimus su vaikais, visą dėmesį skirdamos rudens gėrybėms, favoritu tapo-obuolys. Vaikai tyrinėjo kaip atrodo obuoliai, sužinojo kas yra jų viduje, ragavo, uostė. Klausėsi pasakojimų apie obuolius, žiūrėjo animacinį filmuką „Obuolių maišas‘‘, tapė, piešė, konstravo, lipdė obuoliuką. Lauke kūrė nepaprasto grožio gamtines mandalas.

Na, ir visus darbus savaitės pabaigoje vainikavo paradas – „Obuolių taku‘‘, į kurį sukvietė voverytė (mokytoja Jūratė Šereivienė), ežiukas (mokytoja Irina Kvietkauskienė), kiškutis (mokytoja Irena Narmontaitė). Ugdytiniai pasipuošė rudeninėmis karūnėlėmis, skraistėmis papuoštomis spalvingais obuoliukais, o mokytojos – beretėmis, išmargintomis ir papuoštomis madingais rudeniškais papuošimais, o svarbiausia – visi su šypsena veide.

Skambėjo linksmos dainelės, skanduotės, sukosi rateliai su voveryte, ežiuku, kiškučiu.

Virėjos vaišino iškeptu obuolių pyragu, bei obuoliene su bandele. Miško žvėreliai atnešė pilną pintinę raudonskruosčių obuolių.

Vaikai patyrė daug malonių ir teigiamų emocijų.

 

Palangos l/d Nykštukas

Vyr. mokytoja Irina Kvietkauskienė

 

 

Skip to content