Balandžio 29 d. priešmokyklinio ugdymo grupės “Girinukai” vaikai, su mokytoja Sigute, atstovavo mūsų įstaigą Saugiausio darželio konkurse. Esame dėkingi už puikų ir atsakingą pasirodymą Palangos mieste. Ačiū jums!
Saugiausias darželis
Balandžio 29 d. priešmokyklinio ugdymo grupės “Girinukai” vaikai, su mokytoja Sigute, atstovavo mūsų įstaigą Saugiausio darželio konkurse. Esame dėkingi už puikų ir atsakingą pasirodymą Palangos mieste. Ačiū jums!