Menu Close

Vasario 16-oji!

LIETUVĄ DAINOJ SUPU

Lietuvos valstybės atkūrimo diena vaikams buvo paaiškinta paprastai, tai – Lietuvos gimtadienis, o pasveikinti Lietuvą galime gerais darbais, poelgiais. Per įvairias veiklas ugdytiniams buvo siekiama atskleisti, kas yra Tėvynė, meilė savo šaliai, artimajam. Šventei skirtas renginių (vasario 6-17dienomis) ciklas „Lietuvą dainoj supu“.

 Tautine simbolika išpuoštas įstaigos interjeras, grupės, vyko pokalbiai, diskusijos, skaitomi kūriniai, nuotraukų apie Lietuvą žiūrėjimas, aptarimas. Gražiausi sveikinimai Lietuvai atsispindėjo ugdytinių kūrybiniuose darbuose, piešiniuose, koliažuose.

Palangos kurorto muziejuje edukacinių užsiėmimų „Palanga legendose ir padavimuose“ metu ugdytiniai supažindinti su miesto istorija, lankytinomis, įžymiomis vietomis.

      Poezijos popietėje ,,Glausk gimtinę prie širdies” dalyvavusi literatė A. Viskontienė jautriai, subtiliai padėjo prisiliesti prie gimtosios kalbos skambesio, jos grožio.

    Parodoje „Ką pasakoja seni daiktai“ prabilo seni rakandai. Šventinių rytmečių metu atgijo tautos tradicijos, primenančios mūsų šaknis: liaudies žaidimai, dainos, patarlės, priežodžiai, mįslės, žemaičių tarmė. Bendrystės džiaugsmą dar labiau sustiprino „Bočių“ kolektyvo, tėvelių, senelių dalyvavimas renginiuose.

      Darniai į renginių ciklą įsiterpė ir vasario 14-osios diena ,,Myliu draugą, šeimą ir tėvynę”, žygis prie Baltijos jūros.

      Džiaugsmingai išgyvenant šventės laukimą siekta artimo ir nuoširdaus vaikų santykio su šeima, bendruomene, kraštu, jo praeitimi ir dabartimi.

Mokytoja J.Jasaitė

Skip to content