Menu Close

Velykų bobute, atnešk man margutį!

Vaikai Šv. Velykų šventei ruošėsi iš anksto: tvarkė, švarino savo spinteles, grupes, aikšteles. Mokinosi dainelių, žaidimų, eilėraštukų apie pavasarį, Velykas.
Paskui kibo į kūrybinius darbelius: konstravo, margino, lipdė, aplikavo, atliko bandymus, eksperimentus su kiaušiniais. Savo darbeliais papuošė grupes, aikšteles.
            Štai ir atėjo lauktoji diena – šventinis rytmetys „Velykų bobute, atnešk man margutį“.
Velykė (mokytoja Birutė) pasveikino visus su Šv. Velykomis, papasakojo apie Šv. Velykų tradicijas, papročius, pažaidė žaidimus, pašoko linksmus ratelius.
            Velykų bobutė pasiteiravo vaikų, gal jie norėtų išgirsti ir pamatyti, kas atsitiko vienam padūkėliui kiaušiniui, kuris buvo numargintas ir išriedėjo nuotykių ieškoti.
Ir prasidėjo pasakėlė, kurią padovanojo vaikams teatriuko „Tukas“ aktorės.
            Po laimingos pasakos pabaigos Velykų bobutė pakvietė visus pažaisti žaidimą „Rid-rid-rid margi margučiai“, visoms grupėms virėjos iškepė kvapnių „Zuikio pyragų“.
Linksmybės tęsėsi: vaikai aikštelėse su mokytojomis kūrė žemės meną „Mano margutis“ (kiaušinio kontūrai iš smėlio, o marginimas įvairia gamtine medžiaga), rideno kiaušinius, dalyvavo įvairiose estafetėse, žaidė žaidimus.
Lauksime Atvelykio – vaikų Velykėlių.

Palangos l/d „Nykštukas“

mokytoja Irina Kvietkauskienė

Skip to content